Wyniki konkursu „Jaki Pan taki Pies”

A o to moment, na który wszyscy czekają z niecierpliwością!
Wyniki naszego konkursu!
Na początku chciałybyśmy podziękować wszystkim uczestnikom za nadesłanie wspaniałych prac i zaangażowanie, jakie włożyliście w swoje zdjęcia!
Nie ukrywamy, że wybór zaledwie 3 zdjęć spośród 120 był bardzo trudny. Dziękujemy za porady i wsparcie naszym sponsorom.
Nie będziemy was trzymać dłużej w niepewności.

konkurs

I MIEJSCE

Ręcznie wykonany, drewniany stojak na miski Psiej Manufaktury, 3 kg karmy Planet Pet od Podaj Łapę Market Zoologiczny, zestaw karmy Dolina Noteci oraz 15% zniżki na szarpaki w http://szarpaki.blogspot.com.

wędruje do: PANI BARBARY KLASIK i Saszy
konkusjakipantakipies
II MIEJSCE

Szelki firmy Chico ufundowane przez animalove.pl, inteligentna zabawka podarowana przez Podaj Łapę Market Zoologiczny oraz saszetka i puszka Dolina Noteci i i 10% zniżki na szarpaki w http://szarpaki.blogspot.com.

otrzymuje: JULIA BERBECKA i psiak Leo
 

konkursjakipantakipies
III MIEJSCE

Zestaw smakołyków Planet Pet ufundowany przez Podaj Łapę Market Zoologiczny, puszka Dolina Noteci oraz 5% zniżki na szarpaki w http://szarpaki.blogspot.com.

otrzymuje: PIOTR CHMIELEWSKI i Rio
 

konkursjakipantakipies
Dodatkowo, WYRÓŻNIENIE w postaci święcącej w nocy tabliczki do samochodu Labrador ON BOARD ufundowanej przez Psią Manufakturę.

otrzymują: MARTA I PIOTR SOSNOWSKI z Biszkoptem
 

konkursjakipantakipies
Wszystkim zwycięzcom GRATULUJEMY i prosimy o kontakt mailowy w celu wysyłki nagród! 🙂

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział i zdradzamy, że jeszcze w grudniu będziecie mieli okazję po raz kolejny postarać się o super nagrodę. Śledźcie więc uważnie nasz profil!

Serdecznie dziękujemy sponsorom: animalove.pl, Podaj Łapę Market Zoologiczny, Dolina Noteci i http://szarpaki.blogspot.com za ofiarowanie nagród i wsparcie konkursu!

sponsorzykonkurs

  • http://www.ukalyny.blogspot.com/ Kalyna

    Zdjęcia przepiękne!

    • http://www.przezswiatzlabradorem.pl PrzezŚwiatzLabradorem

      To prawda, czytelnicy się spisali na medal! 🙂