Recenzja produktów Planet Pet z marketu Podaj Łapę

Planet Pet to firma, która zyskuje coraz większą popularność wśród właścicieli psów. Firma nie tylko produkuje karmy i przysmaki dla zwierząt, ale oprócz tego wspiera fundacje działające na rzecz zwierząt, przekazując 1% ze swojej działalności na europejskie organizacje.

Dzięki uprzejmości marketu zoologicznego PODAJ ŁAPĘ otrzymaliśmy próbki karm oraz smakołyki i olej dla szczeniąt.

Przysmak treningowy

planetpettraining

Naszym ulubionym produktem okazał się przysmak treningowy dla psów, przeznaczony do lizania. W sklepie możecie dostać go w dwóch różnych smakach: wołowina i kurczak.

Intensywny zapach sprawia, że pies ciekawy nowości próbuje niemal zjeść tubkę w całości. 🙂

Potrzeba chwili czasu, by zorientował się, że jego zadaniem jest LIZANIE.
Przysmak ten przeznaczony jest na przerwy w treningach. Między aktywnościami daje on psu chwilę wytchnienia, dodatkowo uspokajając go dzięki wylizywaniu.

Filet z kurczaka

Otrzymaliśmy również paczkę smakołyków z kurczaka. Produkty Planet Pet słyną z tego, że nie zawierają zbędnych barwników, konserwantów oraz ZBÓŻ, co jest bardzo ważne w prawidłowym żywieniu naszego psa.
Smaki zniknęły w zaskakująco szybkim tempie. Jedynym ich minusem jest to, że ciężko się łamią i nie nadają się na treningi, ale mogą służyć jako wyjątkowa nagroda za super wykonane zadanie!

Przejdźmy do..karm!

PLANETPET

Najbardziej jednak interesowały nas karmy, których Planet Pet i Market Podaj Łapę mają w swoim sklepie szereg różnych rodzajów.
Są karmy dla psów aktywnych ( większa zawartość białka), dla psów wrażliwych ( na bazie jagnięciny) , dla seniorów , dla psów ras dużych ( większa zawartość substancji wspierających stawy) , oraz dla szczeniąt ( wzbogacone dodatkowymi suplementami wspierającymi prawidłowy rozwój).
Nie uznajemy się za ekspertów od karm, ale podoba nam się, że karmy od Planet Pet nie posiadają w swoim składzie zbóż i są naturalne z odpowiednią zawartością mięsa i składników wspomagających.

Ceny wachąją się od 130 zł do nawet 235zł, w zależności od tego, na którą karmę się zdecydujemy (linia bez zbożowa jest droższa).

Pamiętajmy, że prawidłowo dobrana karma nie wymaga dodatkowej suplementacji, o czym pisaliśmy „http://przezswiatzlabradorem.pl/suplementy-psiej-diety/”>TUTAJ.

Więcej produktów Planet Pet znajdziecie TU lub na FP PODAJ ŁAPĘ