Projekt Prezent 2016

Święta to czas wyjątkowy. To czas rodzinny, pełen ciepła i dobroci. Co roku organizowane są akcje charytatywne, mające pomóc najbiedniejszym i samotnym, aby i dla nich ten okres był wyjątkową chwilą.
Z tą myślą powstał „Projekt Prezent”, czyli szlachetna paczka dla potrzebujących czworonogów.
Razem z innymi blogerami postanowiliśmy zadbać o naszych psich przyjaciół, którzy także zasługują na miłość i oddanie. Wielu z nich w swoim dotychczasowym życiu ze strony człowieka poznało jedynie to co najgorsze, chcemy im to wynagrodzić i sprawić by szczęście zagościło na psim pyszczku!

Projekt Prezent vol. 3

To już trzecia edycja Projekt Prezent, a my nie mamy wątpliwości, że jak zwykle staniecie na wysokości zadania!
W zeszłym roku dary od Was przerosły wszelkie oczekiwania! Wierzymy, że i w tym znajdą się osoby chcące zostać Świętym Mikołajem dla wybranych przez nas podopiecznych!

PROJEKT PREZENT

Co zbieramy?

Zbieramy produkty, na które zawsze jest zapotrzebowanie i ofiarowujemy je opiekunom wybranego przez siebie czworonoga.
Mogą być to smycze, obroże, legowiska, suplementy diety, karmy, przysmaki, preparaty na odrobaczanie oraz przeciwko kleszczom, zabawki, akcesoria pielęgnacyjne oraz inne artykuły, niezbędne do należytej opieki.

Dla kogo zbieramy?

W tym roku dary przeznaczamy dla dwóch labradorów: Parysa i Lusi.

paryss projekt prezent

PARYS

Parys to pies w typie labradora, wesoły, uwielbiający kontakt z człowiekiem. Niestety Parys jest niewidomy, dlatego nikt nie chce go adoptować, mimo, że to wspaniały towarzysz, spragniony miłości i przytulania, który świetnie radzi sobie w swojej sytuacji.
Nie znamy jego historii, nie wiemy co przeszedł. Niestety, bardzo prawdopodobne, że stracił wzrok w wyniku swoich przeżyć.
Zasługuje na szczęście i własnego człowieka, bo czy patrząc na niego, można sądzić inaczej?

paryss12 paryss13

Podarujmy mu wyjątkowe Święta! 🙂

lusi projekt prezent

LUSI

Lusi to kilkuletnia czarna sunia, która służyła jako maszynka do rodzenia tanich szczeniaczków. Do hotelu, w którym przebywa trafiła zaraz po porodzie. Zawiodła przy ostatnim miocie, więc stała się niepotrzebna.
Ma problemy skórne, wyłysienia, zapalenie spojówek i uszu.
Lusi ucieszy się z każdego prezentu. Przyda jej się obroża/szelki, smycz typu flexi, środek przeciw pchłom i kleszczom, szampon, suplementy na skórę/odporność/stawy, legowisko/kocyk, karma bytowa dla alergików/na problemy skórne, zabawki.
Sunia zaczyna swoje życie od nowa – życie jakiego do tej pory nie miała, bo była jedynie źródłem zysków.

15231621_1124737594288269_1325298582_o lusi projekt prezent
Regulamin akcji Projekt Prezent 2016

1. Akcja trwa od 28/11/2016 do 16/12/2016.

2. Osoby biorące udział w akcji to osoby prowadzące blogi: makulscy.com, Zamerdani, Piesologia, Prawieowczarkowelove, Przez świat z labradorem, Pufoświat, Ja, Frelka, Oto Janka, West Wkurzony i Bohun Pies oraz fanpage na facebooku Kiara i jej człowieki i Co boli Border Coli?. Na potrzeby akcji wszyscy wyżej wymienieni będą dalej nazywani blogerami.

3. Blogerzy biorący udział w akcji wybrali psiaka (bądź psiaki) przebywającego pod opieką fundacji/hoteliku/domu tymczasowego, którego chcą wspomóc zbierając najpotrzebniejsze dla niego (czy nich) produkty/rzeczy.

4. Każdy z blogerów na swoim kanale zamieścił informacje o produktach/rzeczach, które zbiera dla wybranego psiaka.

5. Możesz się przyłączyć do akcji przekazując podarunek dla wybranego psiaka na ręce blogera, który prowadzi zbiórkę. Paczkę możesz przesłać pocztą, kurierem, czy paczkomatem na adres blogera (sam pokrywasz koszt przesyłki). Możesz dokonać zakupu w sklepie internetowym i zamówić przesyłkę na adres blogera. Możesz również umówić się z blogerem na odbiór osobisty, bądź ustalić inny sposób odbioru paczki – po prostu napisz do wybranego blogera!

6. W trakcie trwania akcji bloger kilkukrotnie zamieszcza zdjęcia otrzymanych podarków na swoim fanpagu.

7. W ciągu tygodnia po zakończeniu akcji bloger przekazuje wszystkie zebrane produkty i rzeczy opiekunom wybranego psiaka.

8. Opiekun psiaka zamieszcza zdjęcia wszystkich otrzymanych produktów/rzeczy i upublicznia je na swoim kanale, bądź przekazuje do upublicznienia blogerowi.

9. Zbiórka jest dobrowolna. Bloger nie czerpie z tego tytułu ŻADNYCH korzyści materialnych.

Jeśli chciałbyś wesprzeć naszą akcję i podarować coś Parysowi lub Lusi, skontaktuj się z nami poprzez adres e-mailowy: przezswiatzlabradorem@gmail.com lub napisz do nas na Facebooku: https://www.facebook.com/przezswiatZlabradorem/

Zobaczcie ile uzbieraliśmy w poprzednich edycjach:

 

  • Gustavo Woltmann

    Ależ wspaniała akcja! Żałuję, że dopiero teraz udało mi się tutaj trafić, bo na pewno mój wkład też by się znalazł w paczkach dla psiaków 🙂

    • http://www.przezswiatzlabradorem.pl/ PrzezŚwiatzLabradorem

      Za rok też na pewno będzie! 🙂