Konkurs „Mój pies i jego sierść”

Linienie w pełni! Na szczęście mamy na to radę! Razem ze ScanVet Poland przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są preparaty Efa Olie, które pomogą zredukować wypadającą sierść i poprawić jej ogólną kondycję! 🙂


Co trzeba zrobić? Pokażcie nam, swojego psa i jego sierść, żebyśmy uwierzyli, że to właśnie WY potrzebujecie „ratunku!”. 🙂

Uwaga: zdjęcie musi pokazywać psa i kłaki – jak – zależy od Waszej twórczej inwencji! 🙂
Nagrodzimy dwa najlepsze zgłoszenia.

Macie czas do 14 maja do godziny 24:00, na zgłoszenia czekamy w poście na Facebooku.

1,2,3…START! :))

Więcej o produkcie Efa Olie przeczytacie na stronie Scanvet Poland ➡http://bit.ly/efaolie oraz w naszej recenzji produktu.

Pytanie do testera

Na zachętę, mamy dla Was jeszcze krótki wywiad, który przeprowadziliśmy z właścicielami Demi, która była drugą testerką produktu.

1. Czy Demi bardzo linieje? Dlaczego potrzebuje preparatu na sierść?

Demi nie linieje zbyt dużo, Są okresy, kiedy gubi sierść więcej niż zazwyczaj i potrzebuje żeby ją wyczesać, ale nigdy nie były to takie ilości jak w przypadku Heli. Natomiast jej problemem są kłopoty ze skórą. Demi ma chorą tarczycę, łupież i powracające alergie. Jest pod stałą opieką weterynarza – dermatologa.

2. Na co więc miało być w jej wypadku Efa Olie?

Najlepszą metodą na walkę z problemami skórnymi w przypadku Demi są zalecane przez dermatologa kąpiele ze specjalnym preparatem. Niestety DEmi oprócz problemów skórnych ma też problemy z łapami i jest bardzo lękliwa, ciężko wsadzić ją do kabiny presznicowej, bez stresu. Dlatego Efa Olie miał pomóc w poprawie stanu sierśći.

3. Czy spełnił oczekiwania, co się zmieniło? 

Mieliśmy obawy przed stosowaniem preparatu, ponieważ DEmi to pies bardzo wrażliwy. Ma wiele alergii i bierze sporo leków. Na szczęście nie było żadnych problemów. Po miesiącu stosowania zauważyliśmy poprawę w wyglądzie sierści. Zyskała ładniejszy kolor, zmniejszył się nieprzyjemny zapach, a łupież uległ zmniejszeniu. Oczywiście nadal jesteśmy pod stałą kontrolą lekarza. Demi to już psia staruszka, ma ponad 12 lat, dlatego szczególnie musimy dbać o jej zdrowie.

Czekolady, biszkopty, czarnuchy – każdy z nich się różni. Charakterem, wyglądem, a także sierścią. 🙂 Zgłaszajcie swoje pociechy do konkursu, kochamy je wszystkie! 🙂