„Kochamy zwierzęta, szanujemy ich naturę” 8in1 dla psów

Początki firmy 8in1 sięgają XIX wieku, kiedy to założyciel firmy Harold Feed Supply sprzedawał siano i owies dla koni ze swojej stajni na Manhatanie.

Jednak coraz więcej ludzi zaczęło zajmować się hodowlą kanarków, poszukując odpowiedniej karmy dla swoich pupili, która zaspokoiłaby ich wszystkie zapotrzebowania.

Harold Feed Supply z 8 różnych ziaren stworzył pierwszą tego typu mieszankę nazywając ją ”8in1 Song Food”.

8in1

8in1

Z czasem firma rozszerzyła swoją działalność na inne gatunki, aż do zwierząt towarzyszących.

Głównym celem firmy jest produkcja wysokiej jakości produktów, które zaspokoją naturalne potrzeby zwierzęcia i zdobędą zaufanie ich właścicieli.

8in1

Składniki i substancje produktów marki 8in1

8in1 to produkty, bogate w odżywcze substancje, mające zapewnić zdrowie Twojemu pupilowi.

Przysmaki zawierają witaminy, które wspomagają naturalną odporność, prawidłowe tworzenie zdrowej skóry jak również pełnią ważną rolę w funkcjonowaniu metabolizmu.

Poza tym produkty bogate są w kwasy tłuszczowe Omega3 i 6, minerały oraz rośliny i zioła (zawierające ważne składniki odżywcze).

Przysmaki nie są aromatyzowane, nie zawierają polepszaczy smaku i mają małą ilość tłuszczu ( ok. 4,5 %) nie są więc zbyt kaloryczne.

Firma dba o najwyższą jakość swoich produktów regularnie poddając je kontrolom jakości i testom.

8in1

8in1
Różnorodność produktów dostępnych na rynku!

Przekąski i przysmaki

To między innymi kości z kurczakiem 8in1 Delights, przeznaczone do żucia, owinięte twardą wołową skórą.

Treats

To przysmaki, które idealnie nadają się na nagrody podczas szkolenia, czy zwykłe przekąski pomiędzy posiłkami.

Występują w różnych smakach od tych z kurczakiem, po chrupiące w kształcie bekonu.

Dla psów aktywnych ( wzbogacone o glukozaminę i chondroitynę wspomagają funkcjonowanie stawów) oraz ułatwiające trawienie ( wzbogacone o sproszkowany korzeń cykorii) .

Suplementy diety i produkty pielęgnacyjne

Oprócz przysmaków 8in1 w swojej ofercie posiada także produkty służące do pielęgnacji jak szampony, suplementy diety, czy maty, ułatwiające nauczenia czystości szczeniaka.

1kostka 8in1 w2
Rico i Hela testują!

Labradory z reguły zjedzą wszystko, co podetknie im się pod nos. Jednakże zacny Richard i Dystyngowana Helena gardzą zwykłymi kostkami z marketów!
Ich podniebienia nie zadowala kostka bogata w chemię i substancje polepszające smak.

„Phi! Coż Ty człowieku nam tu podajesz?”

Dlatego z ciekawością podeszłyśmy do testów produktów marki 8in1 ciekawe jak nasze pupile zareagują na nowe smakołyki, które dla „naszego ludzkiego nosa” nie wydawały się zbyt atrakcyjne.

Do testów dołączyła też starsza już Demi, hrabianka, której oczy na widok pyszności niemalże wyszły na wierzch, a człowieka, który w ręku trzyma paczkę ze snackami nie opuszcza ani na krok.

Trójka labradorów zgodnie więc potwierdza, że smakołyki 8in1 warte są swej ceny, bo jakością i smakiem dorównują im tylko „nielegalnie” zdobyte spacerowe śmieci, a to z „pyszczka” psa nie lada komplement!

8in1

8in1