I TY możesz pomóc psiakom ze schronisk! Dołącz do akcji dlaschroniska.pl!

Tym razem naszym celem jest zachęcić was do udziału w akcji, której jednym z partnerów jest nasz blog.

Cieszymy się, gdy choć w niewielkim stopniu możemy pomagać potrzebującym zwierzętom, które szukają swojego domu, czekając na niego za kratami schroniskowych boksów.

dlaschroniska.

 

Idea i cel przedsięwzięcia

Jak wskazuje sama nazwa, dlaschroniska.pl to inicjatywa, której celem jest niesienie pomocy potrzebującym zwierzętom przebywającym w schroniskach.
Tym razem nie chodzi o zwykły wolontariat, polegający na tworzeniu ogłoszeń, szukaniu potencjalnego domu stałego lub tymczasowego.
Naszym celem jest zapewnienie czworonogom godnego życia w oczekiwaniu na wymarzony i pełen miłości dom.

Niestety, zwierzętom, które swoje życie spędzają w boksach, często brakuje podstawowych produktów, potrzebnych do zaspokojenia ich potrzeb.

Teraz możemy to zmienić i angażując się w naszą akcję pomóc w dostarczeniu priorytetowych zapotrzebowań dla KONKRETNEGO PSIAKA.

dlaschroniska.pl
Jak mogę pomóc?

Pierwszym krokiem jest rejestracja na stronie dlaschroniska.pl.
W następnej kolejności wybieramy psa, lub inne zwierzątko, któremu chcemy pomóc, przeglądając dostępny na stronie zbiór informacji o wszystkich zwierzętach, które przebywają w biorących udział w akcji schroniskach.
Gdy już dokonamy wyboru, na podstronie psa, lub kota, możemy zobaczyć, czego najbardziej potrzebuje. Ułatwi nam to spis produktów, przeznaczonych do podarowania.
To my jednak decydujemy, czy będzie to karma, piłka, preparaty pielęgnacyjne czy też produkty codziennego użytku jak miska lub posłanie.
Paczka z zapotrzebowaniem raz w miesiącu trafia do każdego schroniska, biorącego udział w akcji.

Magia Facebooka i portali społecznościowych!

Jeśli jednak z różnych powodów nie możesz pomóc poprzez ofiarowanie produktu, zachęcamy do udostępniania strony, polubienia fanpage’a akcji i rozsyłanie linku wśród znajomych i na zaprzyjaźnionych forach.
W dzisiejszych czasach internet to nieoceniona pomoc w nagłośnieniu wydarzenia, co zwiększa szansę na aktywną pomoc!
Razem możemy więcej!

dlaschroniskapl
Dla kogo?

Na ten moment w akcji biorą udział schroniska w Koninie, Stargardzie Szczecińskim i Bydgoszczy.
Psy, które przebywają w tych miastach czekają na naszą pomoc i drobny gest, który może pomóc im w znoszeniu szarej rzeczywistości i wyczekiwaniu na jedyny, wymarzony dom i własnych, kochających człowieków.

Partnerzy

W akcję włączają się różne firmy, którym zależy na dobru zwierząt i niesieniu pomocy.
Jedną z nich jest koszulkowo.com, które proponuje zakup koszulek, z których dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na schroniska biorące udział w akcji.
Dostępne koszulki znajdziecie TUTAJ.

Innnym partnerem jest naszezoo.pl ,z którym miałyśmy już okazję współpracować przy okazji testowania dysku treningowego Trixie.

Nasza rola w projekcie nie kończy się jednak na promowaniu wydarzenia.
Co miesiąc będziecie mieli okazję poznawać wybranego przez nas psa, którego ogłosimy na naszym blogu oraz fanpage’u, zachęcając do pomocy i zakupu najpotrzebniejszych dla niego produktów!